Show resultaten
Bracco Italiano
& Spinone

Ontdek hier de glansrijke prestaties van Bracco’s en Spinone’s op diverse shows!

Martinidogshow – HOLLAND CUP

Keurmeester; Marian Draganescu (RO)

Spinone;

Klas: Veteraan Teef;

1.Mimosa Pudica April-run, Kwalificatie;Uitmuntend, CAC, FCI-CACIB-V, Titel; Beste Veteraan, Holland Cup Winner, Holland Cup Veteran Winner, Crufts Qualification

Klas: Kampioen,Teef;

1.Mimosa Pudica Evita, Kwalificatie; Uitmuntend, FCI-CACIB

Klas: Tussen Teef;

1.Ashton Di Regione Montagnosa, Kwalificatie; Zeer Goed

Klas: Jeugd Teef;

1. Prima Donna Of The Amazing Journey Kwalificatie;Uitmuntend, Res. CAC, FCI-CACIB-J, Titel; Beste Jeugd, Holland Cup Junior Winner, Crufts Qualification

Bracco Italiano

Klas: Open Teef;

1. Skjoldheart Una Perla Dagli Dei, Kwalificatie; Uitstekend, CAC, FC-CACIB, Titel; Holland Cup Winner, Crufts Qualification, BOB

Klas: Jeugf Teef;

1. Zsazsa Gabor Compatriota Di Bonfini, Kwalificatie; Zeer goed

Stichting Hondententoonstelling Rotterdam

Keurmeester Catherube Rooney (IE)

Spinone;

Klas: Open,Teef;

Bassefied Tulipano Avignon, kwalificatie; Zeer Goed

Bracco Italiano

Klas:Tussenklas, Reu;

1. Olympos Il Mio Eolo Dio del Vento, kwalificatie; Uitmuntend, CAC

50th International Dog show Maastricht

Keurmeester Rinie Leenen-Compen (NL)

Spinone;

Klas:Jongste puppy Reu;

1. Stannamore Philippo Guiseppe

Klas:Open Teef;

1. Bassefied Tulipano Avignon

Klas:Champion Reu;

1. Van De Witthemhoeve Shelby At Ballyadeen, CAC, FCI-CACIB

Klas:Champion Teef;

1.Mimosa Pudica Evita, CAC, FCI-CACIB

2.Van De Witthemhoeve Scarlet Jackendaw

49th International Dog show Maastricht

Keurmeester Wim Wellens (NL)

Spinone;

Klas:Champion Teef;

1. Mimosa Pudica Evita, title CAC, FCI-CACIB

2. Van De Witthemhoeve Scarlet Jackendaw

Klas:Champion Reu;

1. Van De Witthemhoeve Shelby At Ballyadeen, title CAC, FCI-CACIB

Bracco Italiano;

Klas:Jeugd;

1. Olympos Il Mio Eolo Dio del Vento, titel, CAC, FCI-CACIB-J

Bleiswijk – 32th International Dog show 2023

Keurmeester Dinanda Mensink 

Spinone;

Klas:Jongste Puppy;

Stannamore Philippo Guiseppe, titel Beste Jongste puppy

Klas:Open;

1. Stannamore Bellina Vivena Lucia, titel Res. CAC, FCI-Res.CACIB

2. Bassefied Tulipano Avignon,

Klas:Jeugd;

Stannamore Ecco Bello Valentino, titel CAC, FCI-CACIB-J

Klas: Kampioen;

Mimosa Pudica Evita, titel CAC, FCI-Res.CACIB

4 juni 2023 VISJ KAMPIOENS
Clubmatch 2023 te Haarzuilen

 

Keurmeester Lida Reeskamp – Blok

BEST IN SHOW 2023 CW’23 BIS JEUGD HOND

SPINONE Skerli Osiana Stanna More

RESERVE BEST IN SHOW 2023 CW’23

BRACCO ITALIANO Barbara da Beatrice di Ala D’Oro

BEST IN SHOW KOPPEL

SPINONE: A.WIJNSOUW

BEST IN SHOW FOKKERIJGKLAS

SPINONE: A.WIJNSOUW

BEST IN SHOW NAKOMELINGENKLAS

BRACCO ITALIANO: J.H. Muller

BEST IN SHOW Jongste Puppy

BRACCO ITALIANO Amelia Del Bosco Di Corva

BEST IN SHOW Puppy

SPINONE Magari Of The Amazing Journey

BEST IN SHOW Jeugdhond

SPINONE Skerli Osiana Stanna More

BEST IN SHOW Gebruikshond

BRACCO ITALIANO Eva una nuova era van het Raedthuys

BEST IN SHOW Veteraan

BRACCO ITALIANO Mio Amore Di Ala D’Oro

Showresultaten 2023 - Vereniging Staande Italiaanse Jachthonden

Keurmeester Lida Reeskamp – Blok
BIS CW’23 Skerli Osiana Stanna More – Eig.: A.Wijnsouw/Mc v Iersel – Spinone Italiano
RESERVE BIS CW’23 Barbara da Beatrice di Ala D’Oro – Fokker/eigenaar.: J.H. Muller – Bracco Italiano

Bracco Italiano
4 juni 2023 VISJ Kampioens Clubmatch 2023

Keurmeester Lida Reeskamp – Blok

Jeugdklas REU
Dino Di Cortelara – 2U
Olympos Il Mio Eolo Dio del Vento – 1U CAC

 

Tussenklas REU
É Pietro è a Poggio van het Raedthuys – 1U RCAC
Pipo da Amore di-Ala-d’Oro – 3 ZG
Rico da Amore di-Ala-d’Oro – 2 ZG

 

Openklas REU
Come una casa Van ‘T Raedthuys – 1U
Ducati Di Regione Montagnosa – 2U
Supreme Trust Garru – 3 ZG

 

Gebruikshondenklas REU
Ambrogio da Fendi Di Ala D’Oro – 1U
Calabrone Aladoro – 2U
Tyrion – 3U

 

Fokkersklas REU
Vito da Amore di-Ala-D’Oro 1U

 

Kampioensklas REU
Frontalieri Da Caccia´s Archimede – 1U

 

Veteranenklas REU
Mio Amore Di Ala D’Oro – 1U BESTE VETERAAN
Mio Bombo di-Ala-D ‘Oro – 2U

 

Jongste puppyklas TEEF
Amelia Del Bosco Di Corva –
1VB BIS JONGSTE PUPPY

 

Jeugdklas TEEF
Barbara da Beatrice di-Ala-D’Oro –
1U BESTE JEUGD HOND CAC BOB CW RBIS
Valeria da Beatrice di-Ala-D’Oro – 1U

 

Tussenklas TEEF
Skjoldheart Dea Minerva Del Campo – 1ZG

 

Openklas TEEF
Adessa Bracco Di Francobollo – 3ZG
Miss Fine Filii Artemesias – 1U
Regina Da Calabrone di Ala D’Oro – 2U

 

Gebruikshondenklas TEEF
Bionda D’ Altri Tempi – 2U
Eva una nuova era van het Raedthuys-
1U

 

RCAC BESTE GEBRUIKSHOND
Polcevera’s Quenda -1U

 

Fokkersklas TEEF
Viviana da Calabrone di-Ala-D’Oro – 1U

 

Kampioensklas TEEF
Dama Bianca di Ala D’Oro – 1U

 

Veteranenklas TEEF
Sebastiana Bruna di Ala D’Oro – 1U

Spinone Italiano
4 juni 2023 VISJ Kampioens Clubmatch 2023

Keurmeester Lida Reeskamp – Blok

Jeugdklas REU
Stannamore Ecco Bello Valentino – 1U RCAC

 

Openklas REU
Dragon Data Von Der Bayrischen Au – 2U
Romeo Di Regione Montagnosa – 4ZG
Ruby Hills Otello – 3ZG
Sambucco Spinone Del Mucrone – 1U

 

Kampioensklas REU
Stannamore Filipo Cicer0 Di Vita – 1 CAC

 

Puppyklas TEEF
Magari Of The Amazing Journey – 1 VB BIS PUPPY
Prima Donna Of The Amazing Journey – 2B
Stannamore Ninna Nanna Nonna Vita – 3B

 

Jeugdklas TEEF
Skerli Osiana Stanna More 1U BIS JEUGD HOND CAC BOB CW BIS

 

Tussenklas TEEF
Bassefied Tulipano Avignon- 1U

 

Openklas TEEF
Chianti Di Regione Montagnosa – 1ZG
Mimosa Pudica Evita -1U

 

Kampioensklas TEEF
Mimosa Pudica April-run -2U
Stannamore Antolyza Letizia -3U
Stannamore Antonella Clarabella – 1U RCAC

28-01-2023
HOND VAN HET JAAR SHOW

Sterke rassen kunnen alleen bestaan met rasechte sterke fokkers

Een goed contact met een ervaren fokker kan een enorme steun in de rug zijn. Natuurlijk is ook het bestuur van de vereniging altijd bereid u met raad en daad op weg te helpen.